Referencje

Dodaj opinię
Karo
15-01-22, 06:35
Zdecydowanie polecamy usługi tej firmy. Profesjonalnie i miło.
Monika
18-02-16, 07:55
Szkolenie BHP przeprowadzone przez Panią Annę Cis oceniam bardzo pozytywnie. Wiedza Wykładowcy, zarówno teoretyczna jak i praktyczna odnośnie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, jak również samej ergonomii na wysokim poziomie.
Program szkolenia został wyczerpany w każdym aspekcie. Na szczególną pochwałę zasługuje duży kontakt Prowadzącego (Pani Anny Cis) z uczestnikami szkolenia, co sprawia że każda z osób aktywnie i świadomie bierze w nim udział, a co za tym idzie z łatwością przyswaja nowe, ciekawe a przede wszystkim przydatne informacje. Szkolenia to spełniło moje oczekiwania.
Zygmunt Kijkowski
15-02-16, 23:29
Firma BHP i Ergonomia w stu procentach spełniła moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm Pani Anny Cis, indywidualne i rzetelne podejście do klienta, szybkie terminy oraz elastyczne godziny szkoleń - zadecydowały o wyborze BHP i Ergonomia do obsługi mojej firmy w tym zakresie. Szczerze polecam.

TelefonAnna Cis
+48 602 199 234

Emailanna.cis@bhp-ergonomia.pl

Adres firmy Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Śląskich 89B/123
01-355 Warszawa

Pracujemy na terenie całej Warszawy.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: 602 199 234,lub wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami mającymi swoją siedzibę w Warszawie. Usługi mogą być świadczone zarówno u nas jak i w siedzibie Naszego Klienta.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.