Kompleksowa obsługa małych i średnich firm

Jeżeli szukacie Państwo specjalistycznej firmy, która zajmie się wszelkimi kwestiami związanymi bezpieczeństwem i higieną pracy w Państwa przedsiębiorstwie, z pewnością zainteresuje Państwa nasza oferta.

Współpracujemy z małymi i średnimi firmami, działającymi na terenie całej Warszawy. Współpracując z nami, możecie być Państwo spokojni o kwestie związane z BHP – możemy zająć się wszystkim.

W ramach tej usługi oferujemy: realizację zadań służby BHP, które wynikają z rozporządzenia w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy, szkolenia wstępne pracowników, szkolenia okresowe pracowników, audyty bhp, przeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, opracowywanie instrukcji bhp, badanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, nielimitowany bieżący kontakt z pracownikiem służby bhp, udział w kontroli PIP/Sanepid i realizacja zaleceń pokontrolnych.

Cena za usługę jest ustalana indywidualnie z Klientem na podstawie rodzaju prowadzonej działalnosci i ilości zatrudnionych pracowników.

TelefonAnna Cis
+48 602 199 234

Emailanna.cis@bhp-ergonomia.pl

Adres firmy Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Śląskich 89B/123
01-355 Warszawa

Pracujemy na terenie całej Warszawy.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: 602 199 234,lub wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami mającymi swoją siedzibę w Warszawie. Usługi mogą być świadczone zarówno u nas jak i w siedzibie Naszego Klienta.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.