Audyt ergonomiczny na stanowiskach produkcyjnych

Praca fizyczna jest związana nie tylko ze zwiększonym ryzykiem powstania wypadków przy pracy ale także ryzykiem przeciążeń i powstawania dolegliwości układu mięsniowo-szkieletowego na skutek: podnoszenia i dżwigania ciężarów, pchania ciężkich elementów, pracy związanej z monotypią lub monotonią ruchów, wykonywania ruchów skrętnych i pracy w pozycji wymuszonej.

Audyt ergonomiczny na każdym stanowisku pracy fizycznej ma na celu wprowadzenie korekty i zdrowych rozwiązań na stanowiskach pracy, które pozwolą na zmniejszenie lub wyeliminowanie dolegliwości układu ruchu.

Na szkoleniu pracownicy nauczą się właściwych technik podnoszenia, dźwigania i przenoszenia ciężarów, omówimy i wsólnie znajdziemy rozwiązania pozwalające na efektywniejsze i zdrowsze wykonywanie pracy, nauczymy się oceniania ryzyka wystepowania przeciążeń układu ruchu i identyfikowania zagrożeń na stanowiskach pracy. Wskażemy właściwe rozwiązania techniczne, pomożemy w doborze i zakupie sprzętu poprawiajacego ergonomię w zakładzie pracy.

Na podstawie raportu z audytu ergonomicznego przeprowadzonego przez certyfikowanego ergonomistę można ubiegac się o dofinansowanie z budżetu państwa lub funduszy europejskich na poprawę ergonomii w zakładzie pracy.

TelefonAnna Cis
+48 602 199 234

Emailanna.cis@bhp-ergonomia.pl

Adres firmy Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Śląskich 89B/123
01-355 Warszawa

Pracujemy na terenie całej Warszawy.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: 602 199 234,lub wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami mającymi swoją siedzibę w Warszawie. Usługi mogą być świadczone zarówno u nas jak i w siedzibie Naszego Klienta.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.