SZKOLENIA I WARSZTATY Z ERGONOMII

„ZDROWE BIURO-ERGONOMIA PRACY Z KOMPUTEREM”

Zakres i cel szkolenia:

Ergonomia w pracy, wskazanie na niedogodności występujących w procesie pracy, jak można zmniejszyć lub wykluczyć występowanie czynników szkodliwych, zasady właściwej organizacji pracy z komputerem, omówienie dolegliwości i sposobu ich eliminacji, właściwy dobór i ustawienie mebli biurowych i sprzętu, ergonomia pracy z laptopem, metody oceny zagrożeń w środowisku pracy biurowej- wspólna ocena stanowiska pracy wybrana metodą

„ERGONOMIA NA PRODUKCJI”

Cel szkolenia:

Szkolenie ma na celu wdrożenie ergonomii na linii produkcyjnej, stanowiskach robotniczych itp., zaprojektowanie stanowisk pracy pod kątem zdrowia pracowników, polepszenia organizacji na stanowiskach pracy, oraz zwiększenia wydajności pracy .

Zakres szkolenia:

Omówienie aspektów fizjologii pracy, skutków braku rozwiązań ergonomicznych, schorzenia powiązane z pracą, różnica pomiędzy wysiłkiem statycznym a dynamicznym, prezentacja na przykładzie innych firm co zostało osiągnięte po wdrożeniu ergonomii na stanowiskach pracy,

Omówienie czynników ryzyka na stanowiskach pracy , antropometria –teoria i praktyka ( projekt stanowiska pracy z uwzględnieniem zasięgu regulacji i komponentów wyposażenia )

Ceny szkoleń i warsztatów z ergonomii są wyceniane indywidualnie na podstawie Zapytania Ofertowego.
Prowadzimy również szkolenia w j. angielskim

TelefonAnna Cis
+48 602 199 234

Emailanna.cis@bhp-ergonomia.pl

Adres firmy Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Śląskich 89B/123
01-355 Warszawa

Pracujemy na terenie całej Warszawy.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: 602 199 234,lub wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami mającymi swoją siedzibę w Warszawie. Usługi mogą być świadczone zarówno u nas jak i w siedzibie Naszego Klienta.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.