Dofinansowanie do ergonomii ( ZUS, WUP, fundusze UE)

Pomagamy firmom starającym się o dofinansowanie środków z ZUS, Urzędu Pracy lub funduszy unijnych na poprawę ergonomii w zakładzie pracy lub w firmie.

Pomagamy przygotować dokumentację, prowadzimy audyt ergonomiczny i opracowujemy raport z audytu. Przeprowadzamy także ergonomiczną ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.

Audyt ergonomiczny wraz raportem, a także ergonomiczna ocena ryzyka zawodowego sa przeprowadzane przez certyfikowanego ergonomistę.

TelefonAnna Cis
+48 602 199 234

Emailanna.cis@bhp-ergonomia.pl

Adres firmy Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Śląskich 89B/123
01-355 Warszawa

Pracujemy na terenie całej Warszawy.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: 602 199 234,lub wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami mającymi swoją siedzibę w Warszawie. Usługi mogą być świadczone zarówno u nas jak i w siedzibie Naszego Klienta.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.