Ergonomiczna ocena ryzyka zawodowego

Przeprowadzamy ergonomiczna ocenę obciążeń układu mięśniowo-szkieletowego na stanowiskach pracy ( RULA, REBA, KIM itp.), połączona z obliczaniem zużycia wydatku energetycznego na stanowiskach pracy.

Ergonomiczna ocena ryzyka zawodowego pozwoli na ocenę stanowiska pracy i wprowadzenia właściwych rozwiązań organizacyjnych służących poprawie zdrowia pracowników i obniżających wydatek energetyczny podczas wykonywania pracy.

Ocena ryzyka zawodowego jest przeprowadzana przez certyfikowanego ergonomistę i może być wykorzystana do ubiegania się o dofinansowanie z budżetu państwa lub funduszy europejskich na poprawę ergonomii w zakładzie pracy.

TelefonAnna Cis
+48 602 199 234

Emailanna.cis@bhp-ergonomia.pl

Adres firmy Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Śląskich 89B/123
01-355 Warszawa

Pracujemy na terenie całej Warszawy.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: 602 199 234,lub wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami mającymi swoją siedzibę w Warszawie. Usługi mogą być świadczone zarówno u nas jak i w siedzibie Naszego Klienta.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.