Szkolenie: Ergonomia na stanowisku biurowym z komputerem

Schorzenia układu ruchu są najczęstszą przyczyną absencji chorobowych pracowników wykonujacych pracę w pozycji siedzącej przy komputerze. Codzinna praca z monitorem, laptopem, smartfonem, tabletem powoduje, iż coraz więcej osób skarży się na dolegliwości bólowe w okolicy szyi, odcinka lędźwiowego i nadgarstków.

Szkolenie z ergonomii na stanowisku biurowym z komputerem ma na celu nauczenie użytkownika właściwej organizacji i ustawienia stanowiska pracy w biurze i w domu, podniesienie swiadomości schorzeń układu ruchu zwiazanych ze złym sposobem wykonywania pracy oraz sposobów zapobiegania chorobom układu ruchu i ich eliminacji.

Szkolenie jest prowadzone przez certyfikowanego ergonomistę w formie aktywnych warsztatów. Na życzenie Klienta może być zakończone audytem ergonomicznym na stanowiskach pracy i opracowaniem raportu z audytu.

TelefonAnna Cis
+48 602 199 234

Emailanna.cis@bhp-ergonomia.pl

Adres firmy Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Śląskich 89B/123
01-355 Warszawa

Pracujemy na terenie całej Warszawy.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: 602 199 234,lub wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami mającymi swoją siedzibę w Warszawie. Usługi mogą być świadczone zarówno u nas jak i w siedzibie Naszego Klienta.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.