Audyt ergonomiczny stanowisk pracy

Schorzenia układu ruchu są jedną z najczęstszych przyczyn absencji chorobowych pracowników. W celu zmniejszenia ilości zwolnień lekarskich w zakładach pracy, oraz poprawie komfortu i bezpieczeństwa pracowników proponujemy wykonanie audytu ergonomicznego.

Audyty na stanowiskach pracy są przeprowadzane przez ergonomistę i dotyczą stanowisk w zakładach przemysłowych, oraz stanowisk biurowych. W skład audytu wchodzi: wywiad zawodowy z każdym pracownikiem, ocena ergonomiczna z uwzględnieniem ryzyk zawodowych występujących na stanowisku pracy, indywidualne ustawienie stanowiska pracy i instruktaż bezpiecznego wykonywania pracy, który ma na celu zmniejszenie powstawania dolegliwości bólowych układu mięśniowo-szkieletowego, a tym samym poprawę warunków pracy . Na zyczenie klienta przeprowadzamy także ergonomiczną ocenę ryzyka zawodowego wybraną metodą np. REBA, KIM itp.

Po zakończeniu audytu gwarantujemy stały kontakt i doradztwo ergonomisty w zakresie wdrożenia rekomendacji ( bez dodatkowych opłat). Cena audytu jest uzależniona od ilości stanowisk pracy, dlatego prosimy o kierowanie zapytań ofertowych w celu indywidualnej wyceny.

TelefonAnna Cis
+48 602 199 234

Emailanna.cis@bhp-ergonomia.pl

Adres firmy Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Śląskich 89B/123
01-355 Warszawa

Pracujemy na terenie całej Warszawy.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: 602 199 234,lub wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami mającymi swoją siedzibę w Warszawie. Usługi mogą być świadczone zarówno u nas jak i w siedzibie Naszego Klienta.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.