Szkolenie „ Zdrowy kręgosłup w biurze- właściwa organizacja stanowiska pracy przy komputerze”

Pandemia koronawirusa zmieniła naszą rzeczywistość także w zakresie organizacji środowiska pracy. Jedną z większych zmian jest wprowadzenie pracy zdalnej, czyli pracy wykonywanej poza miejscem jej stałego wykonywania.

Praca z domu może negatywnie odbijać się na zdrowiu psychicznym i fizycznym, szczególnie gdy w czasie wolnym mamy dostęp do ograniczonej puli aktywności. Spędzanie długich godzin przed komputerem nie jest korzystne nie tylko dla kręgosłupa, ale też ramion, karku czy nadgarstków.

Na układ ruchu szczególnie źle wpływa nieprawidłowe ułożenie ciała, a także długie pozostawania w tej samej pozycji. Takie problemy pojawiają się również w przy tradycyjnej pracy biurowej.

W przypadku pracy zdalnej mogą jednak pojawiać się dodatkowe czynniki, jeszcze bardziej pogłębiające dolegliwości fizyczne.

Jak właściwie zorganizować stanowisko pracy z komputerem/laptopem? Jak zmniejszyć ryzyko powstawania dolegliwości bólowych? Co powinien zrobić pracodawca, aby zoptymalizować warunki pracy biurowej?

Na te pytania odpowiemy w trakcie 1,5 godzinnego szkolenia .
Szkolenie prowadzone przez ergonomistę w formie stacjonarnej lub on-line.

TelefonAnna Cis
+48 602 199 234

Emailanna.cis@bhp-ergonomia.pl

Adres firmy Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Śląskich 89B/123
01-355 Warszawa

Pracujemy na terenie całej Warszawy.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: 602 199 234,lub wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami mającymi swoją siedzibę w Warszawie. Usługi mogą być świadczone zarówno u nas jak i w siedzibie Naszego Klienta.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.