Dzień zdrowia w firmie

Dzień zdrowia w firmie to doskonała forma integracji połączona z profilaktyką zdrowotną pracowników.

Dzień zdrowia, który proponujemy to: szkolenie z ergonomii na stanowiskach pracy, pokazanie i nauczenie właściwych technik podnoszenia,dźwigania i przenoszenia ciężarów, ćwiczenia z instruktorem pilates, masaże i konsultacje z fizjoterapeutą.

Nauczymy jak zorganizować stanowisko pracy w biurze i w domu, jak zdrowo korzystać ze smartfona i laptopa, przekażemy dużo przykładów zdrowych nawyków, które sprawią, że pracownicy będą czuć się lepiej!

TelefonAnna Cis
+48 602 199 234

Emailanna.cis@bhp-ergonomia.pl

Adres firmy Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Śląskich 89B/123
01-355 Warszawa

Pracujemy na terenie całej Warszawy.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: 602 199 234,lub wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami mającymi swoją siedzibę w Warszawie. Usługi mogą być świadczone zarówno u nas jak i w siedzibie Naszego Klienta.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.