Fizjoterapia i masaże w biurze

Przemęczenie, stres, niedosypianie i złe odżywianie – to wszystko sprawia, że nie czujemy się najlepiej, jestesmy przemęczeni, nie skupiamy się na wykonywanych zadaniach. Nie da się ukryć, że im zdrowszy i bardziej aktywny pracownik, tym lepiej radzi sobie w pracy – lepiej się czuje, ma więcej energii, nie korzysta ze zwolnień lekarskich.

Dlatego też tak ważne jest zapewnienie takich benefitów i warunków, aby pracownik czuł, że jego miejsce pracy jest zdrowe i bezpieczne.

Proponujemy indywidualne konsultacje pracowników z fizjoterapeutą, połączone z masażami i doborem odpowiednich ćwiczeń, a także uzyskania porady w zakresie dalszego postępowania w przypadku stwierdzonych dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego.

Fizjoterapię biurową można połączyć ze szkoleniem z ergonomii i audytem ergonomicznym na stanowiskach pracy.

Szkolenie jest prowadzone przez certyfikowanego ergonomistę, konsultacje i masaże są prowadzone przez doświadczonego fizjoterapeutę.

TelefonAnna Cis
+48 602 199 234

Emailanna.cis@bhp-ergonomia.pl

Adres firmy Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Śląskich 89B/123
01-355 Warszawa

Pracujemy na terenie całej Warszawy.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: 602 199 234,lub wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami mającymi swoją siedzibę w Warszawie. Usługi mogą być świadczone zarówno u nas jak i w siedzibie Naszego Klienta.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.