Szkolenie : Ergonomia w branży IT

Z roku na rok coraz więcej działań realizowanych przez różne organizacje jest prowadzonych dzięki usługom dostępnym w chmurze. Istotną grupę usług wspierających pracę w chmurze stanowi gama rozwiązań, które pozwalają na równoczesną zdalną pracę wielu osób na współdzielonych plikach.

Praca zdalna w chmurze powoduje, iż coraz częściej zapominamy o zasadach ergonomii lub nie mamy świadomości właściwej organizacji stanowiska pracy w domowym zaciszu. Pracujemy na sofie, fotelu, przy kuchennym stole lub trzymając laptopa na kolanach. Brak ergonomii podczas wykonywania pracy zdalnej może skutkować powstaniem dolegliwości i stanów bólowych układu mięśniowo-szkieletowego.

Szkolenie z ergonomii pracy zdalnej ma na celu nauczenie użytkownika właściwej organizacji i ustawienia stanowiska pracy w domu, podniesienie świadomości schorzeń układu ruchu związanych ze złym sposobem wykonywania pracy oraz sposobów zapobiegania chorobom układu ruchu i ich eliminacji.

Nauczymy się właściwej organizacji pracy, dobierzemy odpowiedni dla pracownika zestaw ćwiczeń i prawidłowo stworzymy i ustawimy stanowisko pracy w domu. Szkolenie jest prowadzone przez certyfikowanego ergonomistę w formie aktywnych warsztatów na wybranej platformie komunikacyjnej.

TelefonAnna Cis
+48 602 199 234

Emailanna.cis@bhp-ergonomia.pl

Adres firmy Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Śląskich 89B/123
01-355 Warszawa

Pracujemy na terenie całej Warszawy.

Bezpłatna wycena bez zobowiązań

Już dziś zadzwoń pod numer: 602 199 234,lub wyślij zapytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby dowiedzieć się więcej. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Współpracujemy z firmami mającymi swoją siedzibę w Warszawie. Usługi mogą być świadczone zarówno u nas jak i w siedzibie Naszego Klienta.

Skontaktuj się z Nami i powiedz czego potrzebujesz. Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Zapraszamy serdecznie do zadawania wszelkich pytań.